O nás

Sme tým najlepším riešením v oblasti online poisťovníctva

o-nas

Kto sme a prečo to robíme

Sme ambiciózna nezávislá maklérska spoločnosť založená dlhoročnými odborníkmi v poisťovníctve, ktorá myslí progresívne a chce ísť s dobou. Veríme, že v budúcnosti sa poistenie on-line stane bežným spôsobom poistenia vďaka výhodám výberu poistenia, ceny, rýchlosti poistenia a vďaka informáciám dostupným 24 hodín denne.

 

Verejným prísľubom sa zaväzujeme poskytovať klientom maximálne dostupné bonusy a zľavy na poistnom, vždy transparentné informácie o produktoch a korektnú správu zmlúv.

loga

Skúsení a spoľahliví

Portál www.poistenie247.sk  je vedený spoločnosťou volvia consulting, spol. s r.o., ktorá je členom silnej medzinárodnej siete INSIA, jednou z najväčších sietí poisťovacích maklérov v Európe,

založenej v roku 1992, ktorá disponuje dlhoročnými skúsenosťami na trhu a patrí medzi jednu z najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe.

Našim cieľom je zjednodušiť a zefektívniť poistenie širokej verejnosti. Ponúkame klientom porovnanie a uzatvorenie poistenia od všetkých poisťovní na slovenskom trhu. Téza našej spoločnosti je ponúkať prostredníctvom internetu kvalitné poistenie za čo najvýhodnejšie ceny, podrobné informácie o poistení a pomoc pri riešení poistných udalostí a problémoch na cestách. Za týmto účelom sme ochotní urobiť maximum pre našich klientov.

Prečo sa poistiť práve u nás?

Svojim klientom poskytujeme vždy aktuálne a najvýhodnejšie ponuky, transparentné informácie o produktoch a korektnú správu zmlúv. Poskytujeme poradenstvo a asistenciu aj pri komunikácii s poisťovňou po vzniku poistných udalostí.

milan

Pán Milan

Spolupracujeme už nejakú dobu a vždy so 100% spokojnosťou. Nemám čo dodať, iba snáď nech nám spolupráca ešte dlho dobre funguje a nech vydrží kvalita vašich služieb.

peter

Pán Peter

Som nadmieru spokojný s rýchlosťou a kvalitou s akou bola vybavená moja požiadavka.

renatka

Pani Renátka

Ďakujem vám veľmi pekne za naozaj odbornú pomoc, priateľský prístup a trpezlivosť s riešením môjho problému. Veľmi ste mi pomohli a určite vás budem odporúčať ďalej.

marek

Pán Marek

Len tri slová: odbornosť, serióznosť, profesionalita . . . palec hore

lenka

Pani Lenka

Vaša stránka mi vypočítala poistenie lacnejšie ako mi núkali priamo v poisťovni. Takže vrelo odporúčam :)

Ďakujeme všetkým našim klientom za prejavenú podporu a lojalitu. Znamená to pre nás veľa a vďaka Vám sme odhodlaní i naďalej poskytovať tie najlepšie služby.